Zmiana Koloru Aut

  • Całkowita Zmiana Koloru Auta

    Stosunkowo młoda dziedzina na naszym rynku. Ostatnimi czasy bardzo popularna metoda na odmłodzenie swojego auta lub zmianę jego wizerunku. Dlaczego warto zainteresować się naszą usługą? Całkowite oklejenie pojazdu pozwala w prosty sposób ukryć zniszczony lakier auta lub zabezpieczyć oryginalną powierzchnię, która będzie zachęcała potencjalnych klientów przy odsprzedaży auta w przyszłości Przy okazji można zmienić kolor auta, które nabierze od nowa atrakcyjności W bardzo łatwy sposób można ujednolicić flotę samochodów Państwa firmy Używane przez nas folie cechują się wzorową trwałością i odpornością na promienie UV, przez co zachowują swój naturalny kolor przez bardzo długi czas W naszej ofercie występuje również oklejanie specjalną, bezbarwną folią ochronną.
  • Częściowa Zmiana Koloru Auta

    Ta część oferty jest doskonałym przykładem popularnej stylizacji aut, zwanej tuningiem. Często nawet producenci samochodowi wprowadzają do swojej oferty modele niektórymi elementami odróżniającymi się kolorem od reszty nadwozia. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest oklejanie dachów lub lusterek, jednak nie ograniczamy się do tylko tych rozwiązań i możemy okleić każdy element, a jedyne co może ograniczać nasz lub Państwa pomysł, to wyobraźnia.
  • Oklejanie Elementów Wykończenia Wnętrza

    Zmiana koloru elementów wnętrza auta, listew dekoracyjnych, kokpitów itp. to najprostszy sposób do zmiany charakteru naszego auta. Możemy z łatwością zmienić np. luksusowe, drewniane listwy w listwy o wykończeniu szczotkowanego aluminium, stali, carbonu, skóry itp.