Poligrafia

 • Ulotki

  Jedną z najpopularniejszych form reklamy są ulotki. Ich szeroka oferta daje Państwu produkt dobrej jakości w dobrej cenie. W przypadku druku offsetowego zamawiając im większą ilość ulotek są Państwo w stanie uzyskać lepszą cenę. Drukując w technologii cyfrowej można uzyskać szybko małą ilość ulotek. Ulotki występują w wielu formatach od A3 do A6 oraz DL. Występuje wiele form wykończenia ulotek, od ich gramatury, przez zastosowanie miejscowego wypuklenia czy lakieru, po końcowe wykończenie laminatem w błysku czy macie. Realizacja ulotki odbywa się w ciągłym kontakcie z klientem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.
 • Wizytówki

  Są metką każdej firmy, przedstawiają wizerunek firmy oraz znajdują się na nich najważniejsze dane. Mogą służyć jako element przedstawienia oferty, jako nośnik danych kontaktowych a nawet jako karty rabatowe czy biznesowe. Ogromna paleta możliwości wykończenia wizytówek sprawia, że każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju. Podobnie jak w druku ulotek większa ilość, opłaca się bardziej.
 • Plakaty

  Najczęściej służą jako informator odbywających się imprez, trwających promocji czy zbliżających się wydarzeń. Są drukowane na papierze więc są łatwe w montażu a druk jest odporny na warunki atmosferyczne. Należy jednak pamiętać że wciąż jest to papier więc deszcz ma na niego niekorzystny wpływ. Mimo to plakaty cieszą się dużym powodzeniem i skutecznie działają jako nośnik reklamy.
 • Inne

  Mnogość usług jakie oferuje poligrafia sprawia że możemy zaoferować Państwu wiele form wykorzystania papieru od winietek, zaproszeń ślubnych, etykiet, kart, pocztówek, teczek, katalogów, segregatorów, notesów, kalendarzy czy toreb papierowych. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom przez dobór odpowiednich materiałów oraz sposobu ich wykończenia.