Kilka słów o Oblepiaczach

Agencja Reklamowa Oblepiacze powstała w listopadzie 2011 roku. Tworzący ją zespół posiada jednak dłuższe doświadczenie w branży, a rzemiosłem tym zajmuje się od nieco ponad 10 lat. Specjalizujemy się w oklejaniu typowych nośników reklamowych oraz nietypowych przedmiotów życia codziennego. Od witryn, szyldów, czy całych samochodów lub ich elementów, takich jak dachy, lampy czy grille, przez lodówki, drzwi domowe, kończąc na głośnikach, czy lampach UV. Oprócz tego oferujemy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo i profesjonalną realizację.

Żeby zaoferować Państwu, dobrej jakości produkt, szybki termin realizacji i przystępną cenę, postawiliśmy na profesjonalne maszyny. Na naszej pracowni znajdują się ploter drukujący HP Latex III generacji, oferujący ekologiczne wydruki, które cechuje bardzo szeroki wachlarz barw, duża wytrzymałość oraz doskonała jakość.
Pracę plotera lateksowego wspiera laminator Kala Mistral 1650. To profesjonalne urządzenie służące do laminowania wydruków w celu zabezpieczenia ich przed uszkodzeniami mechanicznymi, a przede wszystkim w celu maksymalnego wydłużania okresu blaknięcia. Dzięki swojej konstrukcji laminator zapewnia pewne i doskonałe pokrycie folii laminatem.
Dodatkowym i podstawowym urządzeniem jest ploter tnący SummaCut D140. To bardzo precyzyjne urządzenie, wykonujące dokładne cięcia folii, nawet na bardzo długich obiektach. 

 

machines

 

Jeśli stawiają Państwo na nowoczesne technologię, doskonałą jakość produktów i wykonania, profesjonalne podejście do klienta, zapraszamy dozapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!